Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P6757

Hledáme šikovné brigádníky

Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Mělník, Mělník
Volné pracovní místo: Hledáme šikovné brigádníky - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Hledáme šikovné brigádníky - MělníkPlat:120 Kč/ hod
Kontaktní email na pozici: Hledáme šikovné brigádníkyEmail:matouskova@prosto.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme šikovné brigádníkyTelefon:+420 702 180 593

Popis pracovní pozice:
Firma Prosto interiér hledá šikovné a spolehlivé brigádníky na stěhování nábytku a drobné montážní
práce

Jedná se především o vykládku a rozmístění nábytku do určených místností. Brigáda bude probíhat ve dnech
5. - 23.10.2020 v Mělníku.

Odměna za vykonanou práci Vám bude vyplacena pouze na Váš účet a to do 2 dnů od provedení práce.

Požadujeme:
Požadujeme spolehlivost, pracovitost a manuální zručnost. Praxe výhodou.

Nabízíme:
Odměnu ve výši 120,- / hod. a fajn kolektiv.

Inzerent:
Ověřený uživatel Miroslava Matoušková | Vyškov , Němčany
Telefon: 702180593
Email: matouskova@prosto.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel