Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P6368

Pravidelná brigáda ve skladě

Hortim-International, spol. s r.o- nabídka práce Pravidelná brigáda ve skladěFirma:Hortim-International, spol. s r.o
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Kšírova 616/242, Horní Hešpice, Brno - město
Volné pracovní místo: Pravidelná brigáda ve skladě - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pravidelná brigáda ve skladě - Brno - městoPlat:2000 Kč
Kontaktní email na pozici: Pravidelná brigáda ve skladěEmail:zamestnani@hortim.cz
Další údaje o pozici: Pravidelná brigáda ve skladěDalší údaje:Alexandra Iordachi

Popis pracovní pozice:
• Příprava zboží k expedici podle objednávek (ovoce/zelenina)
• Evidence vychystaného zboží
• Obsluha a řízení VZV (v případě oprávnění)
• Práce v chladnějším prostředí 13-15 stupňů
• Zaškolení se bude konat v týdnu PO-PÁ, dle Vašich možností

Požadujeme:
• Jste pracovití, zodpovědní a máte proaktivní přístup k práci?
• Umíte obsluhovat PC - základní obsluha?
• Jste manuálně zruční?
• Vlastníte průkaz VZV? není podmínkou, ale velkou výhodou

Nabízíme:
• Odměnu 2 000 Kč za každou odpracovanou směnu 11,5hod
• Dlouhodobou, stabilní a jistou brigádu
• Práce na dohodu o provedení práce
• Podporu a pomoc při zapracování
• Získání zkušeností z interní logistiky

Inzerent:
Ověřený uživatel Alexandra Iordachi | Znojmo , Božice
Telefon: 602418052
Email: iordachia@hortim.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel