Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P6215

Práce kolem domu a zahrady.

Volné pracovní místo: Ústí nad LabemMísto práce:Jílové, Ústí nad Labem
Volné pracovní místo: Práce kolem domu a zahrady. - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Práce kolem domu a zahrady. - Ústí nad LabemPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Práce kolem domu a zahrady.Email:ivapavlovcova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Práce kolem domu a zahrady.Telefon:+420 776 281 167

Popis pracovní pozice:
Nabízím přivýdělek za práci kolem domu a zahrady.

Požadujeme:
Spolehlivost a preciznost.

Nabízíme:
Za dobře odvedenou práci i dobrá odměna.

Ověřený uživatel Iva Pavlovcová | Ústí nad Labem , Jílové u Děčína
Telefon: 776281167
Email: ivapavlovcova@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel