Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P5498

Pracovník manuálních prací

Česká pracovní s.r.o.- nabídka práce Pracovník manuálních pracíFirma:Česká pracovní s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 6Místo práce:Plzeň, Praha 6
Volné pracovní místo: Pracovník manuálních prací - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník manuálních prací - Praha 6Plat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník manuálních pracíEmail:meclova@ceskapracovni.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník manuálních pracíTelefon:732995686
Další údaje o pozici: Pracovník manuálních pracíDalší údaje:Veronika Mečlová

Popis pracovní pozice:
- manuální práce
- výpomoc
- řízení vozidla

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny C podmínkou
- chuť pracovat
- spolehlivost, zodpovědnost a důslednost

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- mzda: 25 000 Kč - 45 000 Kč/měsíc/hrubého
- směny: 8 hodin/den (5 dní v týdnu), občas i víkend
- přátelský kolektiv

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Mečlová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 732995686
Email: meclova@ceskapracovni.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel