Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P5449

Pracovník úklidu Plazy u Mladé Boleslavi

Inzerát č: P5449 | Vloženo: 31.07.2019 | Poslední aktualizace: 31.07.2019 10:43:56
Yabok- nabídka práce Pracovník úklidu Plazy u Mladé BoleslaviFirma:Yabok
Volné pracovní místo: Mladá BoleslavMísto práce:Plazy, Mladá Boleslav
Volné pracovní místo: Pracovník úklidu Plazy u Mladé Boleslavi - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník úklidu Plazy u Mladé Boleslavi - Mladá BoleslavPlat:14 000,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník úklidu Plazy u Mladé BoleslaviEmail:provoz@yabok.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník úklidu Plazy u Mladé BoleslaviTelefon:773592247
Další údaje o pozici: Pracovník úklidu Plazy u Mladé BoleslaviDalší údaje:773592247

Popis pracovní pozice:
Úklidová společnost s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu pracovníka na úklidové práce provozních
prostor.
Místo výkonu práce : Plazy u Mladé Boleslavi.
Jedná se o úklidové práce + úklidové práce s mycím strojem.
Pracovní doba : PO-PÁ, 6 hod/denně.
Práce na HPP,DPP,ŽL - dle domluvy.
Mzda : 14.000/HM.

Požadujeme:
Spolehlivý a zodpovědný přístup.

Nabízíme:
Zkrácený úvazek

Inzerent:
Ověřený uživatel Dagmar Koudelková | Nymburk , Milovice
Telefon: 773592247
Email: provoz@yabok.cz