Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P5252

Pracovník/ce expedice a úklidu

Inzerát č: P5252 | Vloženo: 28.05.2019 | Poslední aktualizace: 29.05.2019 09:58:07
HotAir.cz- nabídka práce Pracovník/ce expedice a úkliduFirma:HotAir.cz
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Slezská - Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Pracovník/ce expedice a úklidu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník/ce expedice a úklidu - OstravaPlat:14 000 - 15 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Pracovník/ce expedice a úkliduEmail:prace@hotair.cz
Další údaje o pozici: Pracovník/ce expedice a úkliduDalší údaje:prace@hotair.cz

Popis pracovní pozice:
Přijmeme zaměstnance/kyni na balení - expedici zásilek a úklid našich kanceláří.
Pracovní doba od cca 7:00-15:30. Jedna se o balení balíku 1-45 kg, fyzicky náročnější práce (70% prac. času) a
úklid našich firemních prostor (30% prac. času). Výkon práce nad Bazaly kousek od ZOO. Požadujeme pečlivost,
rychlost, fyzická zdatnost, svědomitost, spolehlivost, chuť a zájem o práci. Nutno zaslat životopis!!
Nástup ihned, protože včera bylo pozdě :-). www.hotair.cz

Požadujeme:
Pečlivost, rychlost, svědomitost, spolehlivost, chuť a zájem o práci.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lukáš Urbanec | Ostrava , Slezská Ostrava
Telefon: 603357606
Email: prace@hotair.cz