Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P5166

Uklízečka Family Kemp

Family Kemp- nabídka práce Uklízečka Family KempFirma:Family Kemp
Volné pracovní místo: Česká LípaMísto práce:DOKSY, Česká Lípa
Volné pracovní místo: Uklízečka Family Kemp - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Uklízečka Family Kemp - Česká LípaPlat:90-120 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Uklízečka Family KempEmail:info@familykemp.cz
Kontaktní telefon na pozici: Uklízečka Family KempTelefon:+420 602 357 076

Popis pracovní pozice:
- Úklid pokojů, apartmánů, stanů - před sezonou generálně, v sezoně po odjezdu hostů
- AP + Stany se povlékají
- Úklid včetně terasy a venkovního posezení
- odnos odpadu
- Při úklidu se vše kontroluje - kompletnost vybavení i případné závady
- Předávání / přebírání pokojů hostům
- Úklid společných sociálek v průběhu dne, vytírání, mytí WC, vysypávání košů
- Doplňování mýdel, ručníků a toaletních papírů
- Obsluha pračky
- Zodpovědnost za úsek úklidu - dostatečné zásoby úkl. prostředků a vybavení, toal. papírů, utěrek,
sáčků do košů, (mopy, košťata, hadry, houbičky, jary atp...)
- Úklid teras, jídelny a spol. prostor, pomoc při úklidu kuchyně a bistra
- Odnos odpadků ze společných prostor
- Průběžný, různý úklid všeho co je potřeba

Požadujeme:
práce každý den
smysl pro preciznost

Nabízíme:
možnost ubytování, stravy

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Kaštilová | Mělník , Staré Splavy
Telefon: 602357076
Email: info@familykemp.cz