Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P5158

Pomocné práce Otrokovice

3D PROGRAM, s.r.o.- nabídka práce Pomocné práce OtrokoviceFirma:3D PROGRAM, s.r.o.
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Otrokovice, Zlín
Volné pracovní místo: Pomocné práce Otrokovice - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Pomocné práce Otrokovice - ZlínPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Pomocné práce OtrokoviceEmail:info@3dprogram.eu
Kontaktní telefon na pozici: Pomocné práce OtrokoviceTelefon:+420 606 611 572

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníka na dohodu o pracovní činnosti (max. 20 hod. týdně) na pomocné a úklidové práce v areálu
firemní budovy. Vzhledem k manuální práci je činnost vhodná pro muže, např. zdatné důchodce.

Požadujeme:
- manuální zručnost a zdatnost
- pracovitost
- odpovědnost
- bydliště v Otrokovicích

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Viktorín | Zlín , Otrokovice
Telefon: +420 606 611 572
Email: info@3dprogram.eu