Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P5128

Úklid Tovéř

JASPA Servis s.r.o.- nabídka práce Úklid TovéřFirma:JASPA Servis s.r.o.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Tovéř, Olomouc
Volné pracovní místo: Úklid Tovéř - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Úklid Tovéř - OlomoucPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Úklid TovéřEmail:olomouc@jaspa.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklid TovéřTelefon:+420 727 809 399

Popis pracovní pozice:
Přijmeme paní na úklid do Tovéře. Jedná se o ranní úklid po-pá v čase 7.00-11.00hod. Zkrácený úvazek 4h/D.
Místo je vyhrazené pro osoby s přiznaným částečným invalidním důchodem. Velmi dobrá dostupnost z Olomouce.

Požadujeme:
spolehlivost, pracovitost

Nabízíme:
dobré platové ohodnocení, kvalitní pracovní vybavení

Inzerent:
Ověřený uživatel Továrková Lucie | Svitavy , Opava
Telefon: 727809399
Email: olomouc@jaspa.cz