Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P4911

výpomoc s úklidem učeben, Mladá Boleslav

Volné pracovní místo: Mladá BoleslavMísto práce:Mladá Boleslav
Volné pracovní místo: výpomoc s úklidem učeben, Mladá Boleslav - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: výpomoc s úklidem učeben, Mladá Boleslav - Mladá BoleslavPlat:80 Kč / hod
Kontaktní email na pozici: výpomoc s úklidem učeben, Mladá BoleslavEmail:jobs@hampson.cz
Kontaktní telefon na pozici: výpomoc s úklidem učeben, Mladá BoleslavTelefon:+420 326 732 732

Popis pracovní pozice:
Jazyková škola v centru Mladé Boleslavi hledá výpomoc při úklidu učeben a společných prostor.

Požadujeme:
spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:
práci v příjemném prostředí

Ověřený uživatel Hampson LA | Mladá Boleslav , Mladá Boleslav
Telefon: 326732732
Email: jobs@hampson.cz