Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P4831

Montážník nábytku - Brno

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE- nabídka práce Montážník nábytku - BrnoFirma:OPTIMA RECRUITMENT EUROPE
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Brno, Brno - venkov
Volné pracovní místo: Montážník nábytku - Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Montážník nábytku - Brno - Brno - venkovPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Montážník nábytku - BrnoEmail:kuchtik@optima-recruit.cz
Kontaktní telefon na pozici: Montážník nábytku - BrnoTelefon:+420 604 260 221

Popis pracovní pozice:
Pro našeho významného klienta v oblasti prodeje nábytku hledáme do kmenového stavu (ne přes agenturu) člověka
na pozici MONTÁŽNÍK NÁBYTKU, MODŘICE, BRNO VENKOV

Co bude Vaše práce?
• Montáž nábytku vystaveného v OD
• Oprava a seřizování nábytku vystavovaného v prostorách OD
• Péče o objekt obchodního domu (běžná údržba)

Požadujeme:
• USO/SŠ
• Být fyzicky zdatní, precizní a zodpovědní
• Ochotní pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době (dva pracovní víkendy v měsíci (bez nočních
směn)

Nabízíme:
• Práci na HPP, smlouvu na dobu neurčitou a dobré mzdové ohodnocení
• Nárůst dovolené s každým odpracovaným rokem až do výše 25 dnů
• Stravenky s příspěvkem zaměstnavatele
• Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
• Zajímavé bonusy a dary při životních i pracovních jubileích
• Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
• Odborná školení pro zvyšování kvalifikace
• Zkušenosti v rostoucí nadnárodní společnosti

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Hlaváčková | Celá ČR , Praha 1
Telefon: +420 731 150 138
Email: hlavackova@optima-recruit.cz