Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P4428

Kuchař

Česká pracovní s.r.o.- nabídka práce KuchařFirma:Česká pracovní s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Plzeň, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: Kuchař - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Kuchař - Plzeňský krajPlat:100,-
Kontaktní email na pozici: KuchařEmail:meclova@ceskapracovni.cz
Kontaktní telefon na pozici: KuchařTelefon:732995686
Další údaje o pozici: KuchařDalší údaje:Veronika Mečlová

Popis pracovní pozice:
- Místo výkonu práce: Plzeň
- Pouze brigáda

Náplň práce:

- komunikace s číšníkem a přijímání objednávek
- kontrola zboží
- příprava jídel
- dohled nad dodržováním hygienických předpisů

Požadujeme:
- potravinářský průkaz
- zkušenosti v oboru výhodou
- slušný vzhled
- chuť pracovat

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- přátelský kolektiv
- mzdové podmínky: od 100Kč/hodinu
- možnost dlouhodobé spolupráce

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Mečlová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 732995686
Email: meclova@ceskapracovni.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel