Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P4408

PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU PARDUBICE

Hondl Global Services- nabídka práce PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU PARDUBICEFirma:Hondl Global Services
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Palackého třída 2831 Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU PARDUBICE - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU PARDUBICE - PardubicePlat:120,-
Kontaktní email na pozici: PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU PARDUBICEEmail:hofman@hgs.cz
Kontaktní telefon na pozici: PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU PARDUBICETelefon:773752256

Popis pracovní pozice:
HONDL GLOBAL SERVICES a.s. společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní
správy budov hledá vhodné kandidáty na pozici PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU na zakázce McDonald´s Pardubice. Úklid
probíhá v nočních hodinách (1:00 - 6:00) kdy provoz restaurace je zavřený. ROZŠIŘTE NAŠE ŘADY!!

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT:
odměnu až 120,-Kč/hod
noční směny PO - NE na 5 hodin (1:00 - 6:00)
smlouva na DPP
možnost záloh
odměnu vždy včas na účet nebo v hotovosti
úklidové práce v prostředí moderních provozů
úklid a čištění za pomoci nejmodernějších úklidových technologií
zázemí silné a stabilní společnosti

CO JE POTŘEBA:
pracovitost, dochvilnost, trestní bezúhonnost

POKUD TĚ TATO NABÍDKA ZAUJALA, NEVÁHEJ A KONTAKTUJ NÁS! VÍCE INFO NA TEL. 773 752 256 NEBO na hofman@hgs.cz

Požadujeme:

Nabízíme:

Inzerent:
Ověřený uživatel Petr Hofman | Kladno , Kladno
Telefon: +420 773 752 256
Email: hofman@hgs.cz