Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pojišťovnictví » Inzerát Id P8687

Specialista pojištění vozidel a majetku

Inzerát č: P8687 | Vloženo: 24.09.2021 | Poslední aktualizace: 24.09.2021 11:41:46
iPov Group s.r.o.- nabídka práce Specialista pojištění vozidel a majetkuFirma:iPov Group s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Praha 9 - Horní Počernice, Poděbrady, Praha-východ
Volné pracovní místo: Specialista pojištění vozidel a majetku - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Specialista pojištění vozidel a majetku - Praha-východPlat:27 200 - 50 000
Kontaktní email na pozici: Specialista pojištění vozidel a majetkuEmail:hana.setkova@ipov.cz
Kontaktní telefon na pozici: Specialista pojištění vozidel a majetkuTelefon:602553948
Další údaje o pozici: Specialista pojištění vozidel a majetkuDalší údaje:Hana Šetková

Popis pracovní pozice:
V iPov nás pojišťování baví a věnujeme hodně energie tomu, abychom klientovi poskytli kompletní službu, ke
které se rád vrací. Ať už je to hledání optimální ceny za co nejlepší pojistné krytí, pohlídání plateb,
kontrola cen v dalších obdobích nebo administrativní servis. Přibývající zákazníci jsou důkazem, že to
neděláme špatně. Těšíme se na spolupráci se stejně naladěným parťákem, který rád vymění nekonečné
navolávání a hledání klientů za skutečné pojišťování.

Co Vás čeká:

• Kalkulace a sjednávání nových pojistných smluv a servis smluv stávajících ;
• zavedená klientela, žádné studené kontakty;
• jednání s klienty telefonické, písemné i osobní;
• kancelář v Praze - Horních Počernicích;
• malá parta kolegů, kteří Vám pomohou se rychle zorientovat;
• práce na IČO;
• odměna skládající se z fixní a pohyblivé části.

Požadujeme:
Hledáme kolegu/kolegyni, který/á:

• rád/a hledá nejlepší řešení, pojišťování ho/ji zajímá a baví;
• o klienty se stará s maximální péčí a těší ho/ji, že se s důvěrou vrací;
• s přehledem zvládne reálné i virtuální fronty klientů i drnčící telefon;
• skvěle vládne češtinou slovem i písmem;
• vyhovuje mu prostředí menší firmy, kde jsou si všichni oporou;
• raději pracuje od stolu než v terénu;
• je spolehlivý/á, pečlivý/á, soutěživý/á a nezkazí žádnou legraci;
• má minimálně středoškolské vzdělání s maturitou;
• má prokazatelnou zkušenost s pojišťováním.

Nabízíme:
Čím Vám uděláme radost:

• motivačním ohodnocením závislým na výkonu;
• zároveň jistotou fixní částí odměny;
• po zapracování možností částečného home officu nebo plovoucí pracovní doby;
• pracujeme i v době covidové;
• vlídnou, vstřícnou a přátelskou atmosférou rodinné firmy;
• milou partou kolegů, kteří Vás nenechají ve štychu;
• zásobou kávy na každý den.

Ověřený uživatel Hana Šetková | Praha-východ , Praha 9 - Horní Počernice
Telefon: 602553948
Email: hana.setkova@ipov.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel