Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pojišťovnictví » Inzerát Id P8611

Obchodní zástupce/kyně - správce/kyně klientského kmene

MetLife Europe Limited- nabídka práce Obchodní zástupce/kyně - správce/kyně klientského kmeneFirma:MetLife Europe Limited
Volné pracovní místo: Jihočeský krajMísto práce:Jihočeský kraj
Volné pracovní místo: Obchodní zástupce/kyně - správce/kyně klientského kmene - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Obchodní zástupce/kyně - správce/kyně klientského kmene - Jihočeský krajPlat:30000+
Kontaktní email na pozici: Obchodní zástupce/kyně - správce/kyně klientského kmeneEmail:ceske.budejovice@zp.metlife.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obchodní zástupce/kyně - správce/kyně klientského kmeneTelefon:737263596

Popis pracovní pozice:
Přidejte se k MetLife a pojistěte si dobrou práci :-)

Jste komunikativní typ, máte obchodního ducha, přirozený šarm a schopnost naslouchat? Rád/a pracujete s lidmi,
jste samostatný/á a zodpovědný/á?
Hledáte smysluplnou práci, která Vás bude naplňovat a zároveň dobře živit?

MetLife Vás bude bavit!

Kdo jsme?

Pojišťovna MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., jedné z největších pojišťoven na
světě, která již déle než 150 let pečuje o 100 miliónů zákazníků ve více než 50 zemích. Na českém trhu
působíme od roku 1992 a nabízíme širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového a skupinového
pojištění.

Požadujeme:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou.

Nabízíme:
Proč právě MetLife?

• Žijeme digitálně: používáme elektronickou aplikaci, která je jednoduchá, přehledná a rychlá, a tak
šetříme čas Váš i klienta.
• Jsme spolehliví a seriózní: naši lidé jsou pro nás důležití, stejně jako dlouhodobá spolupráce s nimi.
• Máme skvělé produkty: neustále s nimi pracujeme a vylepšujeme je tak, aby byly na našem p trhu jedinečné.
Příkladem je naše vlajková loď FairLife.

Co Vás u nás čeká?

• finanční podpora, příspěvek na osobní automobil, bezplatná školení a obchodní podpora
• péče o nové i stávající klienty
• práce na svém osobnostním i profesním rozvoji
• fixní plat, nadstandardní provize, pasivní příjem
• práce s novými technologiemi a vysoce konkurenceschopnými produkty
• flexibilita a nezávislost v kombinaci se zázemím velké a stabilní společnosti
• Přátelské prostředí a zkušení kolegové.

Inzerent:
Ověřený uživatel Radek Pražma | Jihočeský kraj , Tábor
Telefon: +420606770297
Email: tabor@zp.metlife.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel