Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pojišťovnictví » Inzerát Id P8577

Specialista klientského portfolia

Inzerát č: P8577 | Vloženo: 07.09.2021 | Poslední aktualizace: 13.09.2021 13:00:08
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Sokolovská 2170/161, Praha 8, Praha
Volné pracovní místo: Specialista klientského portfolia - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Specialista klientského portfolia - PrahaPlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: Specialista klientského portfoliaEmail:michal.mazar@generaliceska.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu pro region Praha a Středočeský kraj. Nový kolega/nová kolegyně
budou zodpovědní za aktivní sjednávání a vedení jednání s novým klientem, za správu stávajícího
klientského portfolia a za komplexní servis klienta. Potřebné dovednosti Vás naučíme prostřednictvím
průběžného vzdělávání a zajistíme Vám veškerou nezbytnou podporu k dosažení stanovených cílů. Získáte
bohatou praxi a prostor pro seberealizaci. Stanete se odborníky v oboru financí a obchodu. Odměňování je
nastaveno
velmi korektně (základní příjem + pohyblivá složka) a není stanoven mzdový strop. Mzdové rozpětí je od 30
000 Kč. Pro osobní pohovor nám zašlete svůj profesní životopis.

Požadujeme:
min. SOU s maturitou,
čistý TR,
nástup dle dohody

Nabízíme:
klientské portfolio do správy,
pozice v nadnárodní společnosti,
propracovaný systém průběžného vzdělávání,
kariérní růst,
fixní příjem + pohyblivá složka,
flexibilní pracovní doba,
smlouva na dobu neurčitou

Inzerent:
Ověřený uživatel Michal Mázár | Praha , Praha
Telefon: 728656347
Email: michal.mazar@generaliceska.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel