Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pojišťovnictví » Inzerát Id P5552

Specialista pojišťovny AXA

Volné pracovní místo: Jihomoravský krajMísto práce:Jihomoravský kraj
Volné pracovní místo: Specialista pojišťovny AXA - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Specialista pojišťovny AXA - Jihomoravský krajPlat:23 000,-
Kontaktní email na pozici: Specialista pojišťovny AXAEmail:prochazkova@mediacall.cz
Kontaktní telefon na pozici: Specialista pojišťovny AXATelefon:602165571

Popis pracovní pozice:
Chcete mít v práci pohodu a žádnou těžkou dřinu?

Chcete přesně vědět, kolik si vyděláte a nečekat co dostanete?

Chcete chodit do práce kdy chcete?

Tak pojďte!

Proč k nám?

Patříme mezi jedničky na trhu. Nemáte zkušenosti z call centra, ale nebojíte se mluvit? Práce u pásu a za
pokladnou není nic pro Vás? Získejte u nás vše, co hledáte. Voláme vždy a pouze stávajícím zákazníkům
společnosti AXA a řešíme doplňkové služby, akční nabídky,.....

Co bude Vaší náplní práce:

- telefonicky jednat se stávajícími zákazníky pojišťovny AXA

- prezentovat produkty

- zapisovat data do PC

- sbírat všestranné pracovní zkušenosti

- bavit se s fajn partou kolegů a vedoucí :-)

Požadujeme:
Oceníme:

- komunikativní osobnost

- vzdělání dokončené maturitní zkouškou

Nabízíme:
Nabízíme Vám:

Flexibilní pracovní dobu - plánování směn týden předem podle Vašich potřeb.

Možnost nadpracovat si hodiny a mít volno kdy potřebujete.

Smlouvu jak na hlavní pracovní poměr 8, 6 nebo 4 hod denně nebo možnost i brigády.

Motivující finanční ohodnocení s bonusovou složkou, která nemá strop. Nástupní mzda od 20.000,-

Stravenky v hodnotě 80Kč

Pro zaměstnance řada dalších atraktivních benefitů: MultiSport karta, zvýhodněný mobilní tarif, firemní akce
pro zaměstnance, firemní snídaně ......

Přijďte se nezávazně podívat, jak to u nás chodí - stačí odpovědět na inzerát a my se Vám obratem
ozveme.

Sledujte nás i na Facebooku a Instagramu!

Těší se,

Lucka

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: 602165571
Email: prochazkova@mediacall.cz