Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P8912

Provozní zámečník - údržbář

Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Provozní zámečník - údržbář - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Provozní zámečník - údržbář - BenešovPlat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: Provozní zámečník - údržbářEmail:personalni@fiicz.com
Kontaktní telefon na pozici: Provozní zámečník - údržbářTelefon:774741624
Další údaje o pozici: Provozní zámečník - údržbářDalší údaje:Blanka Vrkočová

Popis pracovní pozice:
Přijmeme zámečníka- údržbáře. Náplň práce je provádění zámečnických prací, sváření, oprava na
strojích a zařízeních. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Požadujeme:
Požadujeme samostatnost, pečlivost, praxi se svářením buď s elektrickým obloukem nebo s CO2.

Nabízíme:
Nabízíme zázemí české expandující společnosti, finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům,
po 2 letech od nástupu 5 týdnů dovolené.

Inzerent:
Ověřený uživatel Blanka Vrkočová | Benešov , Benešov
Telefon: 774741624
Email: personalni@fiicz.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel