Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P8546

Ranní úklid kanceláří v Ostravě - pouze pro OZP

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Muglinovská, Ostrava
Volné pracovní místo: Ranní úklid kanceláří v Ostravě - pouze pro OZP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Ranní úklid kanceláří v Ostravě - pouze pro OZP - OstravaPlat:90,50 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Ranní úklid kanceláří v Ostravě - pouze pro OZPEmail:jurenova.martina@cora-plus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ranní úklid kanceláří v Ostravě - pouze pro OZPTelefon:+420 777 737 253

Popis pracovní pozice:
Úklidová společnost s celorepublikovou působností hledá zájemce na ranní úklid kanceláří, sociál.
zařízení a společných prostor v Ostravě, ul. Muglinovská. Pracovní místo je zaměstnavatelem vyhrazené pouze
pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní. Práce na HPP, pracovní doba Po - Pá, 6:00 - 13:30 hod. Nástup
ihned.

Požadujeme:
Požadujeme samostatnost, spolehlivost a pečlivost. Úklidové zkušenosti výhodou.

Nabízíme:
Nabízíme náborový příspěvek do výše 12 000 Kč/rok a smlouvu na dobu neurčitou.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel