Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P8485

Pracovnice na běžné úklidové práce - Ostrava - pouze pro OZP

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Kunčice, Ostrava
Volné pracovní místo: Pracovnice na běžné úklidové práce - Ostrava - pouze pro OZP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovnice na běžné úklidové práce - Ostrava - pouze pro OZP - OstravaPlat:93 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Pracovnice na běžné úklidové práce - Ostrava - pouze pro OZPEmail:jurenova.martina@cora-plus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovnice na běžné úklidové práce - Ostrava - pouze pro OZPTelefon:+420 777 737 253

Popis pracovní pozice:
Pracoviště Ostrava - Kunčice. Pracovní místo je vyhrazené pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo
invalidní - podmínkou. Práce na HPP, pracovní úvazek 8 hod/den, ranní a odpolední směny, pracovní doba Po -
Pá, 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 hod. Nástup ihned.
Náplň práce: úklid kanceláří, sociál. zařízení a společných prostor, používání čistícího stroje,
práce s ředidlem.

Požadujeme:
Požadujeme pečlivost, spolehlivost a samostatnost, úklidové zkušenosti výhodou.

Nabízíme:
Nabízíme náborový příspěvek až 12.000 Kč/rok a smlouvu na dobu neurčitou.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel