Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P8239

Brigáda na venkovní úklid v Ostravě

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava - Mariánské Hory, Ostrava
Volné pracovní místo: Brigáda na venkovní úklid v Ostravě - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda na venkovní úklid v Ostravě - OstravaPlat:100 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Brigáda na venkovní úklid v OstravěEmail:jurenova.martina@cora-plus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda na venkovní úklid v OstravěTelefon:+420 777 737 253

Popis pracovní pozice:
Hledáme zájemce na venkovní úklid v Ostravě - Mariánských Horách. Pracovní úvazek 2 hod/den, pracovní doba Po
- Pá, 6:00 - 8:00 hod. Brigáda na DPP, nastup ihned.
Náplň práce: úklid všech ploch kolem budovy, zametání chodníků, sbírání odpadků, v létě sekání a
hrabání trávy, odklízení spadaného listí a větví, v zimě odklízení sněhu, posyp náledí.

Požadujeme:
Požadujeme samostatnost, spolehlivost a fyzickou zdatnost.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel