Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P8238

Pracovník/ce na odpolední úklid kanceláří v Ostravě

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava - Mariánské Hory, Ostrava
Volné pracovní místo: Pracovník/ce na odpolední úklid kanceláří v Ostravě - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pracovník/ce na odpolední úklid kanceláří v Ostravě - OstravaPlat:90,50 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Pracovník/ce na odpolední úklid kanceláří v OstravěEmail:jurenova.martina@cora-plus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník/ce na odpolední úklid kanceláří v OstravěTelefon:+420 777 737 253

Popis pracovní pozice:
Úklidová společnost s celorepublikovou působností hledá zájemce/kyně na úklid kanceláří, sociál.
zařízení a společných prostor firmy v Ostravě - Mariánských Horách. Pracovní místo je vhodné pro OZP.
Pracovní úvazek 4 hod/den, pracovní doba Po - Pá, 16:00 - 20:00 hod. Pro OZP možnost práce na HPP, pro ostatní
pouze brigáda na DPP. Mzda 90,50 Kč/hod, nástup ihned.

Požadujeme:
Požadujeme spolehlivost, pečlivost a smysl pro pořádek. Úklidové zkušenosti výhodou.

Nabízíme:
Pro OZP nabízíme náborový příspěvek do výše 12 000 Kč/rok a smlouvu na dobu neurčitou.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel