Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P7898

Výstavář, dekoratér - technik

Starý&Starý, s.r.o.- nabídka práce Výstavář, dekoratér - technikFirma:Starý&Starý, s.r.o.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Svinařov, Kladno
Volné pracovní místo: Výstavář, dekoratér - technik - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Výstavář, dekoratér - technik - KladnoPlat:45.000 - 50.000 Kč
Kontaktní email na pozici: Výstavář, dekoratér - technikEmail:romana@starystary.cz
Kontaktní telefon na pozici: Výstavář, dekoratér - technikTelefon:603164567

Popis pracovní pozice:
Práce pro výstaváře, kulisáky a techniky!
Zázemí zavedené, stabilní a dobře vybavené firmy.

Požadujeme:
Požadavky:
výhodou výuční list řemeslného zaměření nebo SŠ, není podmínkou.

ŘP min. skupina B.
ŘP min. skupina C výhodou

Nabízíme:
Finanční ohodnocení v závislosti na snaze (cca 45-50tis/měsíc) s možností růstu v návaznosti na získané
zkušenosti a snaze.
Místo výkonu: Kladensko

Místo montáží: celá ČR, zahraničí

Inzerent:
Ověřený uživatel Starý & Starý s.r.o. | Kladno , Svinařov
Telefon: 603164567
Email: romana@starystary.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel