Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P7887

Uklízeč/ka,Ostrava-Svinov

AGJ-chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Uklízeč/ka,Ostrava-SvinovFirma:AGJ-chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava-Svinov, Ostrava
Volné pracovní místo: Uklízeč/ka,Ostrava-Svinov - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Uklízeč/ka,Ostrava-Svinov - OstravaPlat:3800,-Kč +350,- os. ohodnocení
Kontaktní email na pozici: Uklízeč/ka,Ostrava-SvinovEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Uklízeč/ka,Ostrava-SvinovTelefon:736646532

Popis pracovní pozice:
Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na
částečný úvazek v železniční stanici Ostrava-Svinov na deset hodin týdně. Jedná se o úklid vnitřních
prostor budovy, kanceláře, chodby, toalety, sprchy a šatny.

Požadujeme:
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost a smysl pro pořádek.
PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 736 646 532
nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz
- NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Nabízíme:
Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 3800,-Kč, s osobním ohodnocením + 350,-, s nástupem ihned, stabilního
zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel