Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P7607

TOP studio v Praze

Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha 1, Praha
Volné pracovní místo: TOP studio v Praze - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: TOP studio v Praze - PrahaPlat:70 000,-
Kontaktní email na pozici: TOP studio v PrazeEmail:jobs.prague@studio20.com
Kontaktní telefon na pozici: TOP studio v PrazeTelefon:+420777773899

Popis pracovní pozice:
Hledáme charismatické dívky a ženy, které chtějí zkusit něco nového, vydělávat dostatek peněz díky své
osobnosti a svému zevnějšku.

Webmodeling je nejmodernější forma livechatu a modelingu

Jsme nejprestižnější livechatové studio v České Republice. Patříme do řetězce studií Studio20. Aktuálně
má náš řetězec 33 studií po celém světě.
Není důležité zda jsi hubená nebo plných tvarů, zda je ti 20 či 30 let, šanci dáváme všem. Jediné podmínky
které máme je věk min. 18let a alespoň základy angličtiny.
Pokud tě naše nabídka zaujala, kontaktuj nás na emailu:jobs.prague@studio20.com nebo telefonicky na čísle 777 773
899. Budeme se těšit na spolupráci.

Požadujeme:
Vek min. 18 let a alespon zaklady anglictiny

Nabízíme:
Pravidelnou praci a vysoke ohodnoceni

Inzerent:
Ověřený uživatel Katerina Loukotkova | Praha , Praha
Telefon: 777773899
Email: jobs.prague@studio20.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel