Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P7553

Dispečer výroby - mistr Bílkov, Dačice

A.G.J. chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Dispečer výroby - mistr  Bílkov,  DačiceFirma:A.G.J. chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: Jindřichův HradecMísto práce:Bílkov - Dačice, Jindřichův Hradec
Volné pracovní místo: Dispečer výroby - mistr  Bílkov,  Dačice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Dispečer výroby - mistr  Bílkov,  Dačice - Jindřichův HradecPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Dispečer výroby - mistr  Bílkov,  DačiceEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Dispečer výroby - mistr  Bílkov,  DačiceTelefon:736646532

Popis pracovní pozice:
A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. hledá pracovníka - mistra do našeho týmu.
Místo výkonu práce nová pobočka CHD Dačice - Bílkov
Místo vhodné i pro OZP / ČID

CO U NÁS BUDETE DĚLAT
- Vedení kolektivu
- Kontrola kvality a výkonů
- Příslušná administrativa

Požadujeme:
- praxe s vedením

PRVNÍ KONTAKT TELFONEM - EMAILEM. NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Nabízíme:
CO VÁM NABÍZÍME:
- HPP 40 hod/týdně .
- plat 18.000,- + OSO 3000,-
- zaškolení

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel