Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P7443

SANITÁRNÍ TECHNIK pobočka v Českých Budějovicích

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.- nabídka práce SANITÁRNÍ TECHNIK pobočka v Českých BudějovicíchFirma:TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:České Budějovice, České Budějovice
Volné pracovní místo: SANITÁRNÍ TECHNIK pobočka v Českých Budějovicích - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SANITÁRNÍ TECHNIK pobočka v Českých Budějovicích - České BudějovicePlat:od 23 500 do 28 500,-Kč
Kontaktní email na pozici: SANITÁRNÍ TECHNIK pobočka v Českých BudějovicíchEmail:prace@toitoi.cz
Kontaktní telefon na pozici: SANITÁRNÍ TECHNIK pobočka v Českých BudějovicíchTelefon:+420728565557
Další údaje o pozici: SANITÁRNÍ TECHNIK pobočka v Českých BudějovicíchDalší údaje:Ivana Hořejší

Popis pracovní pozice:
mytí toaletních kabin a kontejnerů vysokotlakým teplovodním zařízením, případně chemickými prostředky
provedení veškerých oprav toaletních kabin a kontejnerů, výměna samolepících nápisů s adresou a logem firmy
nakládání a manipulace s mobilním oplocením
pravidelný úklid dvora a skladových prostor
průběžná kontrola evidence kabin
další práce potřebné k zajištění plynulého chodu firmy, dle příkazu nadřízeného

Požadujeme:
základní vzdělání/vyučen
vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, časová flexibilita, slušné vystupování

Nabízíme:
pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zázemí silné a stabilní společnosti působící na trhu již 27 let
odpovídající platové ohodnocení
finanční bonusy v závislosti na dosažených výsledcích
příplatky za přesčasy nad rámec zákona
zdarma očkování proti žloutence
parkování v areálu společnosti
místo výkonu práce - České Budějovice

Systém zajímavých benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na důchodové a životní pojištění,
karta MultiSport pro každodenní bezplatné využití na vybraných sportovištích.

Ověřený uživatel TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. | Kladno , Slaný
Telefon: 312525539
Email: horejsi@toitoi.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel