Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P7149

Pracovník // ce úklidu Skryje / Hostačov

A.G.J. chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Pracovník // ce úklidu  Skryje / HostačovFirma:A.G.J. chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: Havlíčkův BrodMísto práce:Skryje u Golčova Jeníkova, Havlíčkův Brod
Volné pracovní místo: Pracovník // ce úklidu  Skryje / Hostačov - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník // ce úklidu  Skryje / Hostačov - Havlíčkův BrodPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pracovník // ce úklidu  Skryje / HostačovEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník // ce úklidu  Skryje / HostačovTelefon:736646532

Popis pracovní pozice:
Přijmeme kolegyni / kolegu z řad OZP na úklid kancelářských prostor.
Místo práce : ORPA a.s. Hostačov - Skryje
Jedná se o práci v rozsahu 4 hod/den, 5x týdně, Po až Pá,
plat od 95,-Kč/hod. Nástup možný ihned.

Požadujeme:
status OZP / ČID
Nechodit na pracoviště !!
První kontakt telefonicky nebo emailem.

Nabízíme:
Pozice je určena pro OZP / ČID .

Inzerent:
Ověřený uživatel Viktor Titěra | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel