Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P7147

Pracovník / pracovnice úklidu OZP - Slatiňany

A.G.J. chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Pracovník / pracovnice úklidu OZP  - SlatiňanyFirma:A.G.J. chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: ChrudimMísto práce:Slatiňany, Chrudim
Volné pracovní místo: Pracovník / pracovnice úklidu OZP  - Slatiňany - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník / pracovnice úklidu OZP  - Slatiňany - ChrudimPlat:100,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu OZP  - SlatiňanyEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu OZP  - SlatiňanyTelefon:737761587
Další údaje o pozici: Pracovník / pracovnice úklidu OZP  - SlatiňanyDalší údaje:736646532

Popis pracovní pozice:
Přijmeme kolegyni / kolegu z řad OZP . Místo práce Slatiňany u Chrudimi
Jedná se o práci úklidu kanceláří v rozsahu 3- 4 hod/den, 5x týdně, Po až Pá,

Požadujeme:
status OZP
Informace telefonem nebo emailem.

Nabízíme:
plat 100,-Kč/hod.
Nástup dle dohody.

Inzerent:
Ověřený uživatel Viktor Titěra | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel