Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P7143

Pracovník / pracovnice úklidu Vamberk

Inzerát č: P7143 | Vloženo: 13.01.2021 | Poslední aktualizace: 13.01.2021 12:32:34
A.G.J. chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Pracovník / pracovnice úklidu VamberkFirma:A.G.J. chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: Rychnov nad KněžnouMísto práce:Vamberk, Rychnov nad Kněžnou
Volné pracovní místo: Pracovník / pracovnice úklidu Vamberk - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník / pracovnice úklidu Vamberk - Rychnov nad KněžnouPlat:100,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu VamberkEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu VamberkTelefon:731 235 588
Další údaje o pozici: Pracovník / pracovnice úklidu VamberkDalší údaje:703 146 961

Popis pracovní pozice:
Přijmeme 2 kolegyně na úklid kanceláří a a 3 pracov,níky na strojní úklid výrobních a úklid venkovních
prostor - vhodné i pro ČID / OZP
Místo práce : Vamberk

Požadujeme:
Nástup 1.2.

Nechodit na pracoviště !!
Kontakt a informace telefonem nebo emailem.

Nabízíme:
Odměna 100,- Kč/ hod + osobní ohodnocení
DPP/ HPP 20 hod/ týdně
Příspěvek na dopravu.

Vhodné zejména pro OZP.

Inzerent:
Ověřený uživatel Viktor Titěra | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel