Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6904

Pracovník / pracovnice úklidu Olomoucko

A.G.J. chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Pracovník / pracovnice úklidu OlomouckoFirma:A.G.J. chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: Olomoucký krajMísto práce:Olomouc a okolí, Olomoucký kraj
Volné pracovní místo: Pracovník / pracovnice úklidu Olomoucko - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník / pracovnice úklidu Olomoucko - Olomoucký krajPlat:93,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu OlomouckoEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu OlomouckoTelefon:736646532

Popis pracovní pozice:
Přijmeme spolehlivé kolegy z řad OZP na úklid železničních stanic Olomouc a okolí
Horka, Skrbeň, Příkazy,Litovel, Zábřeh na M., Lukavice, Hoštejn, Lupěné, Lukavice na M., Mohelnice,
Moravičany, Červenka, Střeň, Štěpánov,
Myslechovice, Litovel, Cholina, Odrlice, Senice na H.,

Požadujeme:
spolehlivost , samostatnost
status OZP / ČID

Nechodit na pracoviště!
Kontakt a informace telefonem nebo emailem.

Nabízíme:
HPP zkrácený na 10 h / týdně
pracovní doba 2x týdně - dle dohody

Inzerent:
Ověřený uživatel Viktor Titěra | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel