Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6825

OPERÁTOR VÝROBY - CHANGHONG, NYMBURK

Amboseli s.r.o.- nabídka práce OPERÁTOR VÝROBY - CHANGHONG, NYMBURKFirma:Amboseli s.r.o.
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Nymburk, Nymburk
Volné pracovní místo: OPERÁTOR VÝROBY - CHANGHONG, NYMBURK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OPERÁTOR VÝROBY - CHANGHONG, NYMBURK - NymburkPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: OPERÁTOR VÝROBY - CHANGHONG, NYMBURKEmail:eva.binderova@amboseli.cz
Kontaktní telefon na pozici: OPERÁTOR VÝROBY - CHANGHONG, NYMBURKTelefon:+420724984800
Další údaje o pozici: OPERÁTOR VÝROBY - CHANGHONG, NYMBURKDalší údaje:koordinátor provozu - Ondřej Gürtler, tel: +420 724 984 843

Popis pracovní pozice:
- Místo výkonu práce: Nymburk
- příjem, naskladňování a expedice materiálu
- odpovědnost za příjem
- vyskladnění materiálu
- příprava zakázek dle instrukcí
- vedení zaznamů o zásobách materiálu
- evidence pohybu materiálu

Požadujeme:
- ukončené základní vzdělání
- 100% docházku
- spolehlivost, pečlivost, flexibilitu
- zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:
- výborné finanční ohodnocení
- ubytování
- 4 týdny dovolené
- možnost týdenních záloh
- práce na jednu směnu
- vhodné pro muže i ženy

Inzerent:
Ověřený uživatel Amboseli s.r.o. | Nymburk , Nymburk
Telefon: +724984800
Email: eva.binderova@amboseli.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel