Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6767

Pracovník / pracovnice úklidu Havlíčkobrodsko

Inzerát č: P6767 | Vloženo: 06.10.2020 | Poslední aktualizace: 06.10.2020 14:08:03
A.G.J. chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Pracovník / pracovnice úklidu HavlíčkobrodskoFirma:A.G.J. chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: Havlíčkův BrodMísto práce:Havlíčkův Brod
Volné pracovní místo: Pracovník / pracovnice úklidu Havlíčkobrodsko - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník / pracovnice úklidu Havlíčkobrodsko - Havlíčkův BrodPlat:95,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu HavlíčkobrodskoEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu HavlíčkobrodskoTelefon:736646532

Popis pracovní pozice:
Pracovnice / pracovník úklidu OZP Hledáme spolehlivé kolegy na úklid železn. stanic Bílek , Golčov Jeníkov,
Herálec, Chřenovice, Lípa, Kamenice u Hum., Chotěboř, Kamenice u Hump.,
Ronov, Světlá nad Sázavou, Okrouhlice, Pohleď, Pohledští Dvořáci,Ronov, Šlapánov, Vilémovice, Ždírec nad
Doub., a další

Požadujeme:
spolehlivost, samostatnost,
status OZP / ČID

První kontakt telefonem nebo emailem

Nabízíme:
Práce na HPP - úvazek 10 hod/týd. 2x týdně 5 hod
odměna 95,- Kč/ hod. Pracovní doba dle dohody.

Inzerent:
Ověřený uživatel Viktor Titěra | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel