Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6710

Pomocný pracovník/ce

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Pomocný pracovník/ce - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Pomocný pracovník/ce - OstravaPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Pomocný pracovník/ceEmail:prace@hotair.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pomocný pracovník/ceTelefon:603357606

Popis pracovní pozice:
Přijmeme zaměstnance/kyni na pomocnou práci v naší společnosti a když je potřeba i balení zásilek. Pracovní
doba od cca 10:00-14:30. Jedna se o práci na zkrácený úvazek. Hledáme člověka pracovitého, pečlivého,
rychlého, svědomitého, spolehlivého, pružného který má rád pestrou a každý den měnící se práci. Pro věci
na které není ve společnosti standardně čas a je potřeba je dořešit a na tuto pozici hledáme právě tebe.
Výkon práce nad Bazaly kousek od ZOO. Nutno zaslat životopis!! (prace@hotair.cz)
Nástup ihned, protože včera bylo pozdě :-). www.hotair.cz

Požadujeme:
Pracovitost, pečlivost, rychlost, svědomitost, spolehlivost, pružnost, dochvilnost

Nabízíme:
- neformální prostředí
- dobrý a přátelský kolektiv
- šéfa, se kterým se určitě domluvíš na všem
- stabilní zaměstnání - nestřídáme lidi jak na běžícím pásu
- slušné peníze vždy včas na tvém účtu
- práce kousek od ZOO Ostrava viz. kontakt

Inzerent:
Ověřený uživatel Lukáš Urbanec | Ostrava , Slezská Ostrava
Telefon: 603357606
Email: prace@hotair.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel