Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6683

Hledáme komparz

Inzerát č: P6683 | Vloženo: 16.09.2020 | Poslední aktualizace: 16.09.2020 14:25:11
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: Hledáme komparz - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Hledáme komparz - PrahaPlat:1000 Kč/den
Kontaktní email na pozici: Hledáme komparzEmail:bohomac@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme komparzTelefon:+420 771 177 143
Další údaje o pozici: Hledáme komparzDalší údaje:+420 776 633 113

Popis pracovní pozice:
Hledáme komparz na natáčení projektu z 2.světové války Das Boot 3. Natáčení je od 25.10 do 18.12.2020.
Honorář je podle role 1000 Kč až 1200 Kč za natáčecí den, kostýmní zkoušky probíhají od 15.9. do poloviny
října. Přijďte se k nám nyní zaregistrovat do agentury Bohumil Maceček PRO3M, Náměstí Winstona Churchilla
1800/2 ,dům Radost,v přízemí vlevo dveře 102. Registrujeme každý všední den 10h-13h a 14h-18h.

Požadujeme:
Hledáme kluky a muže 16-55 let.U mužů počítejte se stříháním vlasů a holením vousů. Je to rok
1943-44.Jestli máte tetování,musí být na místech,která se zakryjí oblečením.
Hledáme dívky a ženy 18-55 let.U žen nesmí být gelové nehty, umělé řasy a moderní střihy účesů.
Tetování,pokud máte,musí být na místech,které se zakryjí oblečením.

Inzerent:
Ověřený uživatel Bohumil Maceček | Praha , Praha 2
Telefon: 776633113
Email: bohomac@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel