Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6677

Úklidový pracovník/ce na plošině - Mošnov (DPP), 150 Kč/hod.

Inzerát č: P6677 | Vloženo: 15.09.2020 | Poslední aktualizace: 15.09.2020 14:38:27
HPF CleanCat s.r.o.- nabídka práce Úklidový pracovník/ce na plošině - Mošnov (DPP), 150 Kč/hod.Firma:HPF CleanCat s.r.o.
Volné pracovní místo: Moravskoslezský krajMísto práce:Mošnov, Moravskoslezský kraj
Volné pracovní místo: Úklidový pracovník/ce na plošině - Mošnov (DPP), 150 Kč/hod. - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Úklidový pracovník/ce na plošině - Mošnov (DPP), 150 Kč/hod. - Moravskoslezský krajPlat:150 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Úklidový pracovník/ce na plošině - Mošnov (DPP), 150 Kč/hod.Email:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklidový pracovník/ce na plošině - Mošnov (DPP), 150 Kč/hod.Telefon:+420 596 223 724

Popis pracovní pozice:
Pracovní náplní je čištění vnitřního opláštění výrobní haly z kloubové plošiny - úklid z výšky až
14 metrů.

Práce je na DPP s nástupem ihned.

Zkušenosti s ovládáním plošiny velkou výhodou.

Požadujeme:
Spolehlivost, pečlivost, dlouhodobou spolupráci a dobrou fyzickou kondici.

Nabízíme:
Směny, pracovní doba a úvazek dle domluvy.

Mzda: 150 Kč/hod.

Ověřený uživatel HPF CleanCat s.r.o. | Celá ČR , Ostrava, 711 00
Telefon: 596223724
Email: prace@cleancat.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel