Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6667

Pracovník odpoledního úklidu Benešov

Inzerát č: P6667 | Vloženo: 15.09.2020 | Poslední aktualizace: 15.09.2020 09:59:05
Yabok- nabídka práce Pracovník odpoledního úklidu BenešovFirma:Yabok
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Pracovník odpoledního úklidu Benešov - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pracovník odpoledního úklidu Benešov - BenešovPlat:9 000,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník odpoledního úklidu BenešovEmail:provoz@yabok.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník odpoledního úklidu BenešovTelefon:773592247

Popis pracovní pozice:
Přijmeme pracovnici na odpolední úklid administrativy a skladu v Benešově.
Pracovní doba :PO-PÁ, odpoledne nebo večer, cca 3,5 hod/denně.
Práce na DPP. Mzda : 9.000/HM + odměny za kvalitu.

Požadujeme:
Smysl pro pořádek, zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, pravidelný přivýdělek.

Inzerent:
Ověřený uživatel Dagmar Koudelková | Nymburk , Milovice
Telefon: 773592247
Email: provoz@yabok.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel