Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6664

Pomocné práce v kuchyni + výdej obědů

ZS Sion- nabídka práce Pomocné práce v kuchyni + výdej obědůFirma:ZS Sion
Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Kleinerovych, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Pomocné práce v kuchyni + výdej obědů - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pomocné práce v kuchyni + výdej obědů - Hradec KrálovéPlat:130 Kč/h
Kontaktní email na pozici: Pomocné práce v kuchyni + výdej obědůEmail:lenka.bednarova@sion.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pomocné práce v kuchyni + výdej obědůTelefon:775253363
Další údaje o pozici: Pomocné práce v kuchyni + výdej obědůDalší údaje:775253363

Popis pracovní pozice:
Nabízíme brigádu pomocná práce v kuchyni a výdej obědů pro ZŠ. Pracovní doba od 7-14 h. Po-Pa na dobu
měsíce.

Požadujeme:
Zdravotní průkaz, pracovitost

Nabízíme:
Práci v dobrém kolektivu, dobrý výdělek.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lenka | Hradec Králové , Hradec Králové
Telefon: 775253363
Email: lenka.bednarova@sion.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel