Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6635

Sklaník - Ostrava

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Slezská Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Sklaník - Ostrava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Sklaník - Ostrava - OstravaPlat:18 000,-
Kontaktní email na pozici: Sklaník - OstravaEmail:prace@hotair.cz
Kontaktní telefon na pozici: Sklaník - OstravaTelefon:603357606

Popis pracovní pozice:
Min. SŠ vzdělání,fyzická zdatnost.Příjem zboží na sklad-fyzická manipulace,chystání zboží ze skladu k
expedici,vybalování a kompletace rozměrných produktů při předprodejní kontrole,inventury skladu.Udržovat ve
skladě řád.Rychlost a pečlivost.Elektrotechnické a technické znalosti vítány.Neformální prostředí-pohodový
kolektiv.Nástup ihned.Ostrava

Požadujeme:
Co bys měl/a umět?
- Mít SŠ vzdělání
- Být pořádný - tedy mít smysl pro řád
- Být fyzicky zdatný
- Zájem o elektrotechniku je vítán a technické znalosti jsou výhodou

Nabízíme:
Co můžeš očekávat?
- Neformální prostředí
- Dobrý a přátelský kolektiv
- Šéfa, se kterým se určitě domluvíš na všem
- Pružnou pracovní dobu (dle potřeby)
- Stabilní zaměstnání - nestřídáme lidi jak na běžícím pásu
- Slušné peníze vždy včas na tvém účtu
- Práce kousek od ZOO Ostrava viz. kontakt
A také bonusy - u nás to nejsou ty klasické ve formě stravenek, ale věř, že nabízíme takové, které se už
jinde moc nevidí; zejména v korporátech ne. Ostatně to by mělo být poznat hned na první eventuální schůzce

Inzerent:
Ověřený uživatel Lukáš Urbanec | Ostrava , Slezská Ostrava
Telefon: 603357606
Email: prace@hotair.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel