Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6587

Distribuce reklamních tiskovin v Olomouci a okolí

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc
Volné pracovní místo: Distribuce reklamních tiskovin v Olomouci a okolí - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Distribuce reklamních tiskovin v Olomouci a okolí - OlomoucPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Distribuce reklamních tiskovin v Olomouci a okolíEmail:smolkova.distribuce@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Roznos letáků 2× týdně (po-út, pá-so)
Vlastní kompletace
Flexibilní pracovní doba
Vhodné pro studenty, maminky na mateřské, důchodce či jako přivýdělek k HPP
Práce na DPP do 300 hodin ročně
Průměrná měsíční mzda okolo 2 000 - 5 000/ Kč měsíčně (8 roznosů, průměrně 2 hodiny na roznos)

Obsazujeme následující lokality v Olomouci:
Holice
Lazce
Nové Sady (Dolní Novosadská, ...)
Stadiony
Povel - jih
Nový svět
Tererovo náměstí
Štítného
tř. Kosmonautů
Na Vozovce
Sady Flora
Černovír a Černá cesta

Obsazujeme následující lokality v okolí Olomouce:
Náklo
Lutín
Horka nad Moravou
Horka nad Moravou - Sedlisko
Svésedlice
Chomoutov
Nedvězí
Dolany
Velká Bystřice

Napište prosím, o kterou konkrétní lokalitu máte zájem.

Požadujeme:
Spolehlivost

Nabízíme:
průměrně 2000-5000 Kč/8 roznosů měsíčně (individuálně dle lokality)
časovou flexibilitu

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Smolková | Olomouc , Olomouc
Telefon: 737558397
Email: smolkova.distribuce@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel