Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6572

Stolař, truhlář

Home Design Zlín s.r.o.- nabídka práce Stolař, truhlářFirma:Home Design Zlín s.r.o.
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín, Zlín
Volné pracovní místo: Stolař, truhlář - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Stolař, truhlář - ZlínPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Stolař, truhlářEmail:prchal@homedesingzlin.cz
Kontaktní telefon na pozici: Stolař, truhlářTelefon:728846117

Popis pracovní pozice:
Nabídka práce na HPP- Stolař, truhlář. Firma Home Design Zlín s.r.o. s historií a zkušenostmi hledá stolaře,
truhláře na HPP, pracoviště Zlín - Prštné, plat dle předchozích pracovních zkušeností odpovídající
profesi vč. bonusů a osobního ohodnocení. Prosím životopisy posílejte na prchal@homedesignzlin.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Prchal | Zlín , Zlín
Telefon: 728 846 117
Email: prchal@homedesingzlin.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel