Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6468

Pracovník / pracovnice úklidu Opava

Inzerát č: P6468 | Vloženo: 23.07.2020 | Poslední aktualizace: 23.07.2020 12:25:25
A.G.J.- chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Pracovník / pracovnice úklidu OpavaFirma:A.G.J.- chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: Moravskoslezský krajMísto práce:Opava, Moravskoslezský kraj
Volné pracovní místo: Pracovník / pracovnice úklidu Opava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník / pracovnice úklidu Opava - Moravskoslezský krajPlat:95,- / hod
Kontaktní email na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu OpavaEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník / pracovnice úklidu OpavaTelefon:736646532

Popis pracovní pozice:
Hledáme kolegy / kolegyně z řad OZP - ČID na úklidové práce v Opavě a okolí .

Požadujeme:
spolehlivost , pracovitost
status OZP

Nabízíme:
Práce na HPP - zkrác.úvazek na 10 hod / týdně
Pracovní doba dle dohody.

Inzerent:
Ověřený uživatel Viktor Titěra | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel