Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6331

Pracovnice / pracovník kontroly a balení Jihlava

A.G.J. chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Pracovnice / pracovník kontroly a balení  JihlavaFirma:A.G.J. chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: JihlavaMísto práce:Jihlava, Jihlava
Volné pracovní místo: Pracovnice / pracovník kontroly a balení  Jihlava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovnice / pracovník kontroly a balení  Jihlava - JihlavaPlat:100,- / hod
Kontaktní email na pozici: Pracovnice / pracovník kontroly a balení  JihlavaEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovnice / pracovník kontroly a balení  JihlavaTelefon:736646532

Popis pracovní pozice:
Hledáme kolegyně i kolegy z řad OZP / ID na kontrolu a balení prádla z výroby do nové pobočky naší
chráněné dílny na ul. E.Rošického v Jihlavě.

Požadujeme:
spolehlivost , samostanost,
status OZP

Nabízíme:
HPP - zkrácený úvazek a pracovní doba dle dohody

Inzerent:
Ověřený uživatel Viktor Titěra | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel