Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6307

Úklid rodinného domu - hospodyně

Inzerát č: P6307 | Vloženo: 11.11.2020 | Poslední aktualizace: 11.11.2020 18:29:38
Volné pracovní místo: LounyMísto práce:Blšany 44101, Louny
Volné pracovní místo: Úklid rodinného domu - hospodyně - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Úklid rodinného domu - hospodyně - LounyPlat:100,-
Kontaktní email na pozici: Úklid rodinného domu - hospodyněEmail:jiri.vent@centrum.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklid rodinného domu - hospodyněTelefon:602 500 333

Popis pracovní pozice:
Hledám ženu / slečnu na pravidelný úklid rodinného domu, péče o domácnost, okolí domu, lehká práce na
zahradě. Spolehlivou, precizní, kterou úklid baví. Vlastní doprava výhodou. Dlouhodobě, možno až několik
hodin
denně. V místě: Blšany. 100 kč / hod. čistého. Bližší info po telefonu.

Požadujeme:
Pravidelný úklid rodinného domu, péče o domácnost, okolí domu, lehká práce na zahradě. Spolehlivou,
precizní,
kterou úklid baví. Vlastní doprava výhodou.Dlouhodobě, možno až několik hodin denně. V místě: Blšany. 100
kč / hod. čistého. Pro bližší info mě prosím neváhejte kontaktovat.

Nabízíme:
zahradě. Spolehlivou, precizní, kterou úklid baví. Vlastní doprava výhodou.

Inzerent:
Ověřený uživatel J V | Louny , Blšany
Telefon: 602500333
Email: jiri.vent@centrum.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel