Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6092

Pracovník / pracovnice úklidu

A.G.J. - chráněná dílna- nabídka práce Pracovník / pracovnice úkliduFirma:A.G.J. - chráněná dílna
Volné pracovní místo: Rychnov nad KněžnouMísto práce:Opočno , Dobruška, Bolehošť,, Rychnov nad Kněžnou
Volné pracovní místo: Pracovník / pracovnice úklidu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník / pracovnice úklidu - Rychnov nad KněžnouPlat:95,- / hod
Kontaktní email na pozici: Pracovník / pracovnice úkliduEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník / pracovnice úkliduTelefon:736 646 532

Popis pracovní pozice:
Pracovník / pracovnice úklidu. Hledáme kolegy na úklid železničních zastávek v regionu Rychnov nad Kněžnou
např. Opočno pod Orl.horami a další

Požadujeme:
samostatnost , odpovědnost,

Nabízíme:
Práce na HPP - úvazek 10 hod/týdně, určeno pro OZP / ID
Pracovní doba dle dohody.
Bližší informace telefonicky Po-Pá 8-14.30 hod.

Inzerent:
Ověřený uživatel Viktor Titěra | Pardubice , Pardubice
Telefon: 736646532
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel