Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P6081

Ostraha Nové Pace

Aaron guard s.r.o.- nabídka práce Ostraha Nové PaceFirma:Aaron guard s.r.o.
Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Hořice, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Ostraha Nové Pace - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Ostraha Nové Pace - Hradec KrálovéPlat:95,- Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Ostraha Nové PaceEmail:asistentka@aaronguard.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ostraha Nové PaceTelefon:775454612
Další údaje o pozici: Ostraha Nové PaceDalší údaje:Chomát René

Popis pracovní pozice:
Bezpečnostní firma nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v Nové Pace.
Mzda je 95,- Kč/hod. + odměny za výkon
Vhodné pro ženy i muže.

Požadujeme:
- čistý výpis rejstříku trestů
- solidní a vstřícné jednání
- plnění pracovních povinností
- certifikát strážného výhodou

Nabízíme:
- hodinová mzda od 95,-Kč/hod + odměny za výkon
- výstroj
- korektní jednání ze strany firmy
- možnost získání certifikátu strážný
- při mimořádných pracovních výsledcích vyplacení odměny ihned
- možnost vyplácení záloh na mzdu
- individuální plán směn

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Havelková | Celá ČR , Praha
Telefon: 604176183
Email: asistentka@aaronguard.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel