Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5969

Asistent realizace - Břeclav

Volné pracovní místo: BřeclavMísto práce:Břeclav
Volné pracovní místo: Asistent realizace - Břeclav - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistent realizace - Břeclav - BřeclavPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Asistent realizace - BřeclavEmail:zugarova@hfive.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistent realizace - BřeclavTelefon:702107773

Popis pracovní pozice:
NOVÁ PRACOVNÍ POZICE NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR V BŘECLAVI - ASISTENT REALIZACE‼️

Pracovní náplň:
- školení pracovníků dle jednoduchých pracovních instrukcí
- kontrola pracovních povinností operátorů
- manipulace s materiálem a VZV
- reporting
- občasná komunikace se zákazníkem
- administrace

Požadujeme:
- zručnost
- výborný zrak
- zodpovědnost
- spolehlivost
- práce vhodná pro muže

Nabízíme:
- dobré platové ohodnocení
- firemní benefity
- práce v příjemném prostředí
- pracovní doba 06:00 - 14:30

Své životopisy zasílejte na e-mail Zugarova@hfive.cz.

Těšíme se na nového kolegu!
Tým HIGHFIVE

Inzerent:
Ověřený uživatel Soňa Kostrůnková | Břeclav , Břeclav
Telefon: 702107773
Email: personalni@hfive.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel