Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5880

Úklid ve fitness

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno (Arbesova 12), Brno - město
Volné pracovní místo: Úklid ve fitness - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Úklid ve fitness - Brno - městoPlat:100,-
Kontaktní email na pozici: Úklid ve fitnessEmail:bara.polak@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Do našeho malého brněnského fitness na Lesné hledáme brigádníka na úklid 1-2x týdně na cca 2 hodiny. Vysátí
a vytření sálů a chodeb, úklid sprch a toalet, utírání strojů, zrcadel apod. Prostředky i pomůcky
zajištěny. Přátelský kolektiv a benefity fitness.

Požadujeme:
spolehlivost
flexibilitu
zručnost

Nabízíme:
odměnu od 100 Kč na hod
benefity našeho fitness
přátelský mladý kolektiv

Inzerent:
Ověřený uživatel Barbora Poláková | Brno - město , Brno
Telefon: 739049957
Email: bara.polak@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel