Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5755

úklid kanceláří

Luxus plus, s.r.o.- nabídka práce úklid kanceláříFirma:Luxus plus, s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Kuřim, Brno - venkov
Volné pracovní místo: úklid kanceláří - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: úklid kanceláří - Brno - venkovPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: úklid kanceláříEmail:luxusplus@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: úklid kanceláříTelefon:602540305

Popis pracovní pozice:
pro nové pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky na úklid kanceláří, toalet a chodby
úklid lze provádět po 17 h , úvazek je 6 h, lze dohodnout čas nástupu na úklid
Kanceláře se uklízí pondělí až pátek
Hodinová mzda od 100,- Kč/h, prozatím brigáda, později možný HPP

Požadujeme:
trestní bezúhonnost, pečlivost

Nabízíme:
dobré platové podmínky, dlouhodobou spolupráci, firemní benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Jarmila | Brno - město , BRNO
Telefon: 602540305
Email: luxusplus@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel