Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5744

Údržbář

Poliklinika Starý Lískovec spol. s r.o.- nabídka práce ÚdržbářFirma:Poliklinika Starý Lískovec spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno Starý Lískovec, Brno - město
Volné pracovní místo: Údržbář - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Údržbář - Brno - městoPlat:22.000-24.000 Kč
Kontaktní email na pozici: ÚdržbářEmail:pslbrno@pslbrno.cz
Kontaktní telefon na pozici: ÚdržbářTelefon:607790810
Další údaje o pozici: ÚdržbářDalší údaje:Soňa Veselovská

Popis pracovní pozice:
Údržbář nemovitosti. Drobné údržbové práce na nemovitosti, provádění nátěrů, různé drobné montážní
a demontážní práce, dozor výtahu, obsluha kotelny (MaR jednotka), úklid dvora a podobně.
Dvousměnný provoz 6-14:30 a 11-19:30 + 1x14dní výjezd - kontrola nemovitosti o víkendu.

Požadujeme:
Spolehlivost, pracovitost, manuální zručnost, schopnost komunikace s nájemníky při řešení jejich požadavků,
schopnost zvládat různorodé činnosti, ochota učit se novým věcem.
Nutno projít očkováním proti Hepatitidě typu A (platí zaměstnavatel)

Nabízíme:
Základní plat 22.000,- + příplatek za výjezdy, infekční příplatek a stravenky

Inzerent:
Ověřený uživatel |

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel